СЕ КРЕНА БУРА ПОРАДИ НИВНИОТ БРАК! Дали потегот на Северина и Игор навестува на конечен крај, што се случува?

3 февруари, 2021
severina_1000x0

За што станува збор?

Долго време се шпекулираше дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, а еден потег ги разгори овие сомнежи.

Пејачката веќе подолго време не е во Србија, без својот сакан, но се чини дека не е сама. Неодамна се појави вест дека наводно има љубовник.

Сега, друг потег ги подгреа сомнежите дека нешто не е во ред меѓу нив, а тоа е дека и двајцата избришале некои споделени фотографии од социјалната мрежа Instagram!

Поточно, на профилот на пејачката не може да се најде фотографија од минатото лето, кога со порака му го честиташе роденденот:

– На ова прекрасно машко суштество Игор Којиќ среќно запловување во 33 вртежи! Среќно, љубов – напишала во описот на фотографија.

Сепак, Игор чува две фотографии, на едната е синот на Северина. Исто така, и покрај сите наводи, тие сè уште се следат на Instagram.

Дури и Игор е единствената личност што ја следи Севе, додека тој следи „дури“ три лица, вклучувајќи ја и неговата сопруга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber