Се оженил со секс кукла, а потоа ја изневерил со друг предмет: „Не ѝ пречи, таа прави сѐ што сакам“

24 мај, 2021
Screenshot_2

Јури Толочко, бодибилдер од Казахстан, се ожени во ноември минатата година – со куклата Марго. Тој ја запознал во ноќен клуб минатата година и прво планирале да се венчаат во март, но пандемијата на коронавирусот им ги сменила плановите, пишува Mirror.

Нивната венчавка беше откажана по втор пат затоа што Јури беше нападнат за време на поворка на трансродови лица во Казахстан, но во ноември конечно влегоа во брачен живот

– Отпрвин одлично се забавувавме, но потоа почнав да сум љубоморен. Многу мажи го сакаат истото како мене. По венчавката, решив да ја покажувам помалку и ѝзабранив да користи Instagram. Можеби сум само премногу себичен – рече тој.

Сепак, Марго сега заврши „во болница“, односно мораше да оди на поправки, а Јури, презадоволен од нејзиното заминување, направи голема грешка – тој ја изневери со друг предмет.

– Не можам да ја поднесам осаменоста додека е во болница. Морам да ја ширам мојата љубов и кон другите. Беше навистина прекрасно – објасни тој.

Тој исто така рече дека на Марго не ѝ пречи кога има сексуална или љубовна врска со други субјекти. – Таа прави се што сакам и никогаш не се жали на моето однесување. Тоа е убавината на нашата врска – заклучи тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber