СЕ ПЛАШИ ОД НАЈЛОШОТО Викторија Бекам смета дека нејзиниот син е „изгубена душа“?

7 февруари, 2021
87657376_796740974145681_8909451040229216955_n

Ќе дочека ли голема венчавка?

Ако Велика Британија имаше второ кралско семејство, тоа сигурно ќе беше семејството на поранешната 45-годишна фудбалска sвезда Дејвид Бекам. И по дваесет години брак со поранешната „Спајс“ Викторија, јавниот интерес за парот не опаѓа, особено откако нивниот најстар син, 21-годишниот Бруклин, објави дека се ожени со својата четири години постара свршеница, актерката Никол Пелц. Иако сите едвај чекаат на големата прослава по повод нивната венчавка, Викторија е загрижена – затоа што го смета својот син за „изгубена душа“.

„Викторија вложи толку многу во својата кариера, за да му го отвори патот да стане професионалец и експерт. Таа сега е свесна дека Бруклин моментално е фокусиран на својата врска со Никол. Викторија затоа има огромен страв дека неговата свршеница ќе му здосади, со оглед на тоа што му недостигаат целите и плановите во моментов во животот. Таа е сè што тој има во моментот. Како да стана нејзино продолжение. И Вик и Дејвид се загрижени за можно раскинување, како и од фактот дека тој може да стане изгубена душа“, вели инсајдер за странските медиуми.

Најголемиот проблем лежи во фактот што родителите сакаат уште поголема независност за најстариот син. „Бруклин е толку заљубен, што ништо друго не му е важно. Тој дури ги запостави и своите пријатели, додаде изворот. Како што раскажа, 21-годишникот не се грижи за вакви коментари. Сегашната ситуација е одлична за него и тој не сака да се менува. Наводно, тој сака да стори сé за да успее како неговиот татко. Но, она што тој сè уште не чини да го сфати е дека ништо не е толку едноставно.

Инаку, Викторија неодамна ја нарече Момзила – лоша мајка. Во последните неколку месеци се пишуваше за тоа како одложувањето на венчавката многу влијаеше на Викторија, која беше многу возбудена од организацијата. Во еден момент, тие ја опишаа како личност која очајно сакаше да го прифати тој момент на славата и среќата на нејзините синови. Како што е напишано, Никол и Викторија веќе успеаја да се скараат. Причината е списокот на гости – Никол сака да ги покани Хари и Меган, додека Викторија одбива да ја гледа Меган на толку голем ден. Судејќи според ова, Викторија е онаа од ова семејство која е нетрпелива, додека останатите се свесни дека состојбата со КОВИД треба да се подобри, за да можат да уживаат во венчавката без никакви мерки и ограничувања.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber