Сеќавања: Вака изгледаше некогаш Лила Филиповска како пејачка (видео)

25 јануари, 2021
lila

Кога ќе се спомне Лила Филиповска веднаш е јасно дека станува збор за една од најпознатите водителки и препознатливи ТВ лица.

Лила имаме прилика секој работен ден да ја гледаме на Сител телевизија во нејзиното препознатливо ТВ шоу – „Се или нешто“ кое неколку години успешно го води пред екраните и воедно е нејзин заштитен знак.

Освен водителството, Лила е една и од највлијателните инфлуенсерки по новото модерно време, па често е активна на социјалните мрежи каде промовира одредени брендови, козметчки производи….

Meѓутоа, водителката некогаш знае да се потсети и на некои убави спомени како од своето детство, фотографии од нејзините почетоци, како изгледала некогаш.

Имено, овој пат, Лила се потсети на периодот кога се обиде да биде пејачка.

Филиповска пред неколку години кога станува препознатливо ТВ лице како водителка, добива желба да биде пејачка и снима неколку песни меѓу кои: и „Земјотрес“,„Ти верував до крај“, „Сонувам“, „Кам, бејби кам“.

Деновиве, Лила го бараше спотот за песната „Ти верувам до крај“, изгледа не успеа да го најде, па се потсети на еден нејзин настап.

Со потполен друг изглед, друга фризура, друг стајлинг, речиси водителката изгледа непрепознатливо.

Нејзиниот настап може да го погледнете во видеото подолу, па процените колку се променила.

Текстот е превземен од Vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber