СЕКОЈА ГОДИНА ИЗГЛЕДА РАЗЛИЧНО: Важи за најубавата жена, а овие слики докажуваат дека претерува и станува ВЕШТАЧКА КУКЛА!

12 мај, 2021
a87627e011dd66e7711ffcfbbd046438

Дека актерката Меган Фокс никогаш не изгледала подобро, знаеме уште од разводот со Брајан Остин Грин, со кого има три деца.

Наскоро после тоа, Меган ја пронајде среќата со четири години помладиот рапер Machine Gun Kelly, а јавноста не може да поверува како се споија затоа што често спомнуваат дека музичарот повеќе личи на нејзиниот син, а помалку на партнер.

Во секој случај, актерката никогаш не се смеела толку многу и изгледала посреќно, ниту пак се средувача. Имено, во последните години со Брајан, најмногу ја гледавме во хеланки и тренерки, и иако и тогаш беше многу згодна, многумина коментираат како одлично и прилега негувањето на изгледот.

Тесна облека, потпетици и малку повеќе деловен изглед се она што таа го избира за излегување, но на последните фотографии на Инстаграм, она што најмногу се коментираше беше дефинитивно нејзиното лице кое изгледа совршено мазно.

Не е тајна дека Меган го фиксираше лицето на пластичен хирург, но некое време се предозираше и со ботокс и полнила, толку многу што во една прилика не можеше да ги отвори очите, а потоа ја објави фотографијата на социјалните мрежи, и подоцна се преправаше дека нема идеја за што се зборува.

Многумина исто така веруваат дека актерката неколку пати била подложена на операција на носот, дека ги зголемила усните и дека ги кренала јаболчниците на лицето.

Таа ги загрижи и алармираше обожавателите преку новото селфи во кое таа изгледа доста вештачки и повеќе личи на кукла од излог, отколку на вистинска жена. Во тоа време, таа доби низа навреди и остри критики, но не се огласи за нив.

„Изгледа како цртан лик“, „Не може да го мрда лицето“, „Се предозирала со ботокс“, беа само дел од коментарите.

Една од познатите пластични хирурзи во Холивуд објасни за американскиот магазин „Stars“ што точно се случило со нејзиното лице.

„Едноставно, тогаш го забележавме. „Нема сомнение дека го затегнала челото, ги кренала јаболчниците и се обидела да ги испегла сите брчки што ѝ се појавија на лицето“, рече тој.

Се чини дека актерката нема намера да запре со таа практика, а многумина веќе и замеруваат што претера со пластичната хирургија.

Старите фотографии се најдобар доказ за нејзината трансформација во однос на почетокот на нејзината кариера, но се чини дека работите дефинитивно отидоа предалеку сега. Погледнете повеќе нејзини фотографии во галеријата и проценете сами ако претерала:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris