Севе и Игор ги избришаа последните заеднички фотографии од Инстаграм?!

31 јануари, 2021
pjimage-1_5P5LClS

На профилот на Севе веќе нема фотографија со која му се честита роденденот ова лето. На профилот на Игор ја нема фотографијата што ја објави на почетокот на јуни минатата година, откако тие се одследија од Инстаграм.


Веќе некое време се шпекулираше дека нешто не е во ред со бракот на сплитската пејачка Северина Којиќ (48) и нејзиниот сопруг Игор (33). Ова е поткрепено со нивниот последен потег – тие ги избришаа последните заеднички фотографии на Инстаграм.

На профилот на Севе веќе нема фотографијата со која му се честита роденденот ова лето.

На профилот на Игор нема фотографија што тој ја објави на почетокот на јуни минатата година.

Фотографиите што ги објавиле порано сè уште се наоѓаат на нивните профили, а парот се следи на социјалните мрежи.

Според соседите, Северина не е во Белград од април, ниту Игор во Загреб на Козјак. Напишано е дека тие ја заладиле врската откако Сева помина еден месец со семејството Којиќ на Бежанијска коса минатата година.
Тогаш тензиите се зголемија до таа мера што соседите слушнаа кренат глас. Севе и Игор се уште се во брак на хартија, како што дознавме од судот.

Во меѓувреме, пејачката летово беше на крстарење со младиот винар Томислав Воштиниќ (38), кого потоа го дознавме како нејзин телохранител.

И додека Северина главно ги игнорира приказните за себе, тогаш таа веднаш негираше дека има нешто повеќе меѓу неа и Востиниќ од пријателството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber