Северина ја сподели фотографијата, не ја крие радоста што е повторно со нив!

30 јануари, 2021
image_4

Пејачката Северина Којиќ полека се враќа во нормалниот живот откако беше затворена поради пандемијата на корона вирусот. Мерките на претпазливост сè уште се почитуваат во Хрватска, каде што таа живее, но се чини дека луѓето барем малку се опуштија и се вратија на вообичаените активности.

Така пејачката вчера гостуваше на снимањето на емисијата, а покрај добро координираниот стајлинг, носеше и голема насмевка што не ја тргна од лицето.

За оваа пригода избра беж капут и бели панталони кои ги комбинираше со темно сив џемпер и сиви кожни нараквици.

Колку е добро да се видиме повторно – напиша таа во коментар на фотографијата на која е со своите соработници.

Пред неколку месеци, пејачката ги напушти Србија, Белград и сопругот Игор Којиќ, од кого живее одделно, и тие не се изјаснија за статусот на брак во јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber