Пронајден лажен пасош на Силвестер Сталоне!

30 јануари, 2021
zhivotnata-prikazna-na-silvester-stalone-nema-da-ve-ostavi-ramnodushni-316226

На бугарскиот суд како доказ за голема мрежа на фалсификатори, а меѓу документите полицијата пронајде и лажен пасош на име на 74-годишниот актер Силвестер Сталоне.

На фотографијата од лажниот пасош, која обвинителството му го презентираше на судот како доказ, американскиот актер беше фотографиран со набраздени веѓи и полуотворена уста, како од филмски постер.

Полицијата вели дека ова е далеку од европските стандарди за лични фотографии со фотографии.

Мрежата произведувала фалсификувани банкноти, а со својот пасош го докажала високиот квалитет на нејзиното печатење и тврди дека копијата е поавтентична од оригиналот.

Во Бугарија, Сталоне се здоби со популарност како „Роки Балбо“ како што го нарекуваат неговиот лик во филмовите за боксот, но снимаше и во таа земја, една епизода од „Рамбо“ и акционата комедија „Платеници“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber