СЕВЕРИНА НЕ СЛАВИ САМО НОВА ГОДИНА! Роденден е на нејзината ЉУБОВ , а сликата што ја објави ги ТОПИ СРЦАТА

1 јануари, 2021
2237871_severina-igor-17032016-005_ls

Северина Којиќ ги разгали своите верни фанови со нова фотографија на Инстаграм.

Пејачката ја покажа својата мајка Ана, која денес слави роденден. Двете позираа со насмевка на лицето, а носеа исти карирани фустани со хеланки.

„Тито и јас .. Среќен роденден, мамо и сите да ја имаме старонормалната Нова …“, напиша Северина и собра бројни комплименти.

Претходно Северина зборуваше во хрватските медиуми за нејзината врска со нејзината мајка.

Ana Vučković, Severina Kojić

“Таа ме роди со царски рез и не ме виде пет месеци затоа што беше во кома. Тоа беше трет нејзин царски рез и таа не се разбуди пет месеци во 1972 година. Ме роди во осмиот месец од бременоста, а јас имав два килограми . Секој ден бабицата ме ставаше во нејзиниот скут додека спиеше “, рече Северина.


Северина со месеци не е видена во јавноста во друштво на нејзиниот сопруг Игор Којиќ. Нивната врска наводно е затегната, а бракот е во криза.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber