СЕВЕРИНА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИИ СТАРИ 13 ГОДИНИ: Откри што правела во Мексико додека беше во врска со херцеговскиот бизнисмен

7 февруари, 2021
Screenshot_1

Мате ја запроси Северина на крајот на 2006 година, но свадбата беше одложена поради деловни обврски

Пејачката Северина Којиќ на својот Инстаграм се присети на своето патување во Мексико во 2008 година. Во двe објавi сподели десет фотографии на кои позираше пред локалните знаменитости, а на некои носеше детали од локалната традиција, како што е маска за карневал.

Таа ги насловуви натписите „Еднаш во Мексико“ и им откри на фановите кои места ги посетила. Северина, меѓу другото, позираше со маријачи бендот и го посети Теотихуакан, каде што беше на Пирамидата на сонцето.

Северина помина две недели во Мексико за да го прослави крајот на снимањето на албумот „Здраво Маријо“, а друштво ѝ правеше нејзиниот менаџер Томислав Петровиќ. Пејачката тогаш беше во врска со херцеговинскиот претприемач Мато Шуjко, но тој не беше со неа во Мексико.

Северина и Мате беа во врска нешто повеќе од две години. Кога тие се вљубиле, тој имал 26, а таа 34. Ја започнале својата врска есента 2005 година. Мате ја запроси кон крајот на 2006 година, но свадбата беше одложена поради деловни обврски, а кратко време откако Северина се врати од Мексико, раскинаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber