Северина предизвика големо воодушевување од она што го напиша под новите фотографии!

17 јануари, 2021
5f341930-534f-4ef5-8428-464257e4e639

Северина Којиќ објави фотографии од Малдивите од минатата година и предизвика општ хаос кај фановите.

Во описот на фотографиите, пејачката напиша дека на еден од нејзините обожаватели ќе му подари фустан од Матија Вуица во кој позира на плажа.

“Еден од најубавите фустани во мојата гардероба, овој од мојата драга Матија Вуица, е време да одите во вашата гардероба. Само обележете се себе си или некој кој би се израдувал на овој фустан”, напиша Севе.

Ова беше проследено со илјадници лајкови и коментари од девојки кои сакаат Северина да им даде фустан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris