СЕВЕРИНА СЕ ФОТОГРАФИРАШЕ, ПА ЈА ОТКРИ ВИСТИНАТА?! Сите зујат за ова – дали КОНЕЧНО Е РЕШЕНО? (ФОТО)

13 јануари, 2021
394640_seeve_f

Северина деновиве престојува во родниот град, а на Instagram откри како го поминува времето

Пејачката Северина Којиќ сподели фотографии од својот дом во Сплит со нејзината внука Мија Поповиќ, пријателите Соња Дворник и Анте Шимац и соработничката Ведрана Васиќ.

Како што може да се види на сликите, Северина и нејзиното друштво беа расположени и опуштени. Ова е невообичаено за пејачка која секогаш позира во внимателно избрани комбинации на облека. Додека позираше, на десната рака на Северина се истакнуваше прстен.

Инаку, пејачката до неодамна беше во Загреб, а претходната недела откри дека дошла во родниот Сплит.

 – Во самотија крај морето – напиша Северина покрај нејзината фотографија додека сè уште се шушка за нејзините брачни проблеми со Игор Којиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber