Северина се присети на уште едно патување од периодот кога нејзиниот брак со Игор беше идиличен!

26 јануари, 2021
севе

Последните неколку дена Северина објавува фотографии на Инстаграм од времето кога заедно со сопругот Игор Којиќ уживаа на патувања.

Откако претходно објави фотографии од нивниот одмор на Малдивите, таа сега објави и фотографија кога тие беа во Калифорнија
во посета на неговата сестра Наташа, а потоа Северина сними спот за песната „Каде за викенд?“ во Америка. Заедно со фотографијата што сега ја сподели на својот Инстаграм, а која е направена при една посета на Калифорнија, пејачката ги сподели текстовите
песната „A more ne mora“ од нејзиниот омилен поет Енес Кичевиќ.

Во тој период владееше идила во нејзиниот брак со Игор Којиќ, а оваа врска наводно веќе не е ни близу до идила. Двојката последен пат беше заедно во Белград за време на првото заклучување на почетокот на пандемијата на корона вирусот. Во тој период Северина престојуваше во куќата на родителите на Игор со кои беше близу, а сега веќе не ги следи на социјалните мрежи. Пред да се врати во Загреб во април минатата година, наводно имало тепачки меѓу неа и таткото на Игор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber