Се појави фотографија од Моника Белучи стара 30 години! Погледнете како изгледа (ФОТО)

26 јануари, 2021
монѓ

На профилот „Историја jpg“ на Инстаграм се појави фотографија од актерката Моника Белучи од минатото.


На 30-годишната фотографија, Моника Белучи изгледа прекрасно во црвен фустан и сите погледи се свртени кон неа. Убавата актерка сепак изгледа скоро исто како тогаш.

Коментарите на нејзините обожаватели се разновидни, сите велат дека е убава, а многумина велат дека воопшто не се сменила.

Актерката со италијанско потекло е родена 1964 година, својата кариера ја започна како модел, глумеше во италијански филмови, а наскоро кариерата ја продолжи во Холивуд.

Погледнете како изгледала!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber