Сите се прашуваа – КАДЕ Е ЖЕНА МУ? Еве која е младата убавица која Даниел Крег ја донесе на премиерата на Бонд филмот

30 септември, 2021
328615_danijelkrejg_ff

Актерот Даниел Крег (53) се збогуваше со својот Џејмс Бонд, и филмот конечно ја имаше својата светска премиера. Каде на друго место освен во Лондон!

Оваа проекција собра голем број познати личности, предводени од (најубаво облечената во животот!) Кејт Мидлтон и принцот Вилијам, а многумина беа заинтересирани за фактот дека главниот актер не пристигна во друштво на неговата сопруга и колешка Рејчел Вајс.

На црвениот тепих беше придружуван од мистериозна млада убавица, а наскоро мистеријата беше решена. Не, Даниел не раскина со актерката Рејчел Вајс, но, како што објавија медиумите, тоа беше неговата ќерка Ела (29).

Даниел ја доби за време на неговиот двегодишен брак со Фиона Лудон, со која беше во раните 1990-ти, по што ја виде германската актерка Хејка Макач.

Додека работеше на изведба во лондонското Национално театарско студио во 1990-тите, ја запозна актерката Рејчел Вајс, со која стапи во контакт години подоцна, и тие имаа заедничко дете (чие име не сакаат да го споделат со светот) во 2018 година.

Danijel Krejg, Rejčel Vajs

Инаку, премиерата на 25 -тиот филм за агентот 007 беше одложена неколку пати поради пандемијата на вирусот корона, а за првпат беше планирано да се прикаже во април 2020 година. Приказната, во режија на Кари Џоџи Фукунага, го следи животот на Бонд по напуштањето на службата, додека ужива со Медлин (ја игра Леа Сејду) во животот во Јамајка. Меѓутоа, се појавува неговиот стар пријател од американската агенција ЦИА и го поканува да се соочи со Сафин (Рами Малек), негативец кој сака да го уништи светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris