СКАНДАЛ КАКОВ ШТО ЕСТРАДАТА НЕ ПАМТИ Постои можност Тања Савиќ да е снимена тајно од нејзиниот сопруг, Душан ја уценува со интимно видео, целиот случај е веќе пријавен во полиција!

29 април, 2021
Screenshot_3_1000x0

„Таа спомена дека докази дека го изневерила во бракот сигурно нема, и дека, дури и ако има нешто, тој самиот го уредил и не е сигурна за секс видеото. Тоа уште повеќе ја шокираше, бидејќи не може да верува на што е подготвен“, вели изворот

Според тамошните медиуми, сопругот на Тања Савиќ, Душан, се обидел да ја уценува пејачката со интимно видео, но целиот случај го пријавила во полиција и сега го тужи сопругот за закани и уцени.

– Од кога започна борбата за старателство, Душан не ги избира средствата! Тој ја уценува Тања сошто ќе стигне, но таа не ни сонуваше дека таткото на нејзините синови ќе ја уценува со интимна снимка. Имено, наводно има видео во кое Душан и Тања имаат секс. Тања вели дека не знае дека снимката постои, но не ја исклучува можноста тајно да е снимена – започнува изворот за магазинот Стар.

– Кога беше пресудено во нејзина корист, Душан му рече на еден нивни заеднички пријател дека ќе поднесе жалба и дека ќе го достави видеото на кое со Тања имаат секс до судот, но и ќе го даде на медиумите, со цел да докаже дека таа не е добра мајка. Тој исто така изјави како се стекнал со докази дека Тања му била неверна во бракот – вели изворот и додава:

– Тој пријател веднаш ја повика Тања и и кажа што му рекол Душан. Сепак, таа веднаш рече дека нема да му дозволи да се бори за неговите синови на тој начин. Таа спомена дека сигурно нема докази дека го изневерила во брак, и дека, дури и ако има нешто, тој самиот го уредил и не е секс видеото, поточно не смее да тврди , затоа што постои можност скришно да е снимено. Тоа беше уште пошокантно, бидејќи таа не може да верува на што се е подготвен – вели тој и продолжува:

– Тања целиот случај го пријави во полиција, веднаш се сретна со нејзиниот адвокат и поднесе тужба против Душан, а за сведок го предложила тој пријател кој и кажал за снимката. Колку што сум запознаен, сега чекаме одлука на кој начин Тања ќе ги преземе децата – заклучува изворот за горенаведениот лист.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris