Слаткар се тестираше за коронавирус, а резултатот го покажа јавно (фото)

30 март, 2021
slatkar

Корона, Ковид-19, заразени, хоспитализирани, починати… се зборови кои секојдневно ги слушаме веќе долго време или се соочуваме со истите.

Веќе и да не позтои некој кој во семејството или блиско обкружување намел заразен од немилосрдниот и ненаситен вирус, а и малкумина останаа од оние што барем еднаш не направиле тест за проверка на својата состојба.Содржината продолжува после огласот

Раперот Марко Маринковиќ Слаткар влезе во групата на оние што мораа да се тестираат, а причината не ја откри, туку резултатот од направениот тест за Ковид -19.

Излезе дека е негативен, а чувството кога го читаш тоа секако е убаво, па Слаткар сакаше јавно да го покаже, а му посакауваме и понатаму да остане така негативен кога е корона во прашање.

Она чувајте се нека не ви биде само вербално, бидете одговорни за себе, најблиските околу вас и остнатите, бидејќи научивме и искусивме дека вирусот не бира!

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber