СЛИКА СО 10 МИЛИОНИ ЛАЈКОВИ: Милјардерката во минијатурен костим за капење – сите гледаат позади неа! (ФОТО)

25 јануари, 2021
kajli

Реалити sвездата и најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер, повторно заработи астрономски број лајкови поради објавата на Instagram

Иако нејзините следбеници ја наградуваат секој ден со ласкави коментари заради нејзиниот изглед, шминка, фризура, убаво тело… но, последната бројка лајкови на оваа социјална мрежа не е заради нејзиното извајано тело во бикини.

Во прилог е фактот дека сите гледавме повеќе во базенот отколку во нејзините силикони, сведочи видео од 7 милиони прегледи.

Погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber