СО ГОДИНИТЕ Е СЕ ПОТЕШКО ДА СЕ ПОСТИГНЕ ОРГАЗАМ? Маж ОЧАЕН бидејќи кулминацијата не му пружа задоволство како порано

25 септември, 2021
profimedia-0007806492

Лоши вести …

Дидре е експерт за машко-женските односи, а овој пат маж кој имал проблем се обратил кај неа за совет бидејќи долго не можел да доживее оргазам.

prevara

Имам дваесет и петгодишна сексуална желба, имам 49 години, но кога станува збор за оргазмот, имам проблем бидејќи ми треба најмалку еден час за да доживеам оргазам, поради што мојата сопруга обично се откажува од сексот пред да свршам.

žena

Истото е и кога мастурбирам, ми требаат најмалку 45 минути за да доживеам оргазам. Дали се ова последици од стареењето?

Дидре одговорила: Промените во сексуалниот живот се нормални со возраста. Многу мажи имаат проблем да постигнат ерекција со возраста, што не е случај со вас и тоа е добар знак, но исто така мора да знаете дека оргазмите се многу послаби со возраста. Пробајте некои секси играчки, обично тоа помага.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris