СОСЕД СНИМАШЕ ДЕВОЈЧЕ НИЗ ПРОЗОРЕЦОТ, а она што го правеше го остави без здив (ВИДЕО)

11 јануари, 2021
305302_balkon-krug_f

Корисниците на социјалните мрежи се шокираа кога го видоа ова видео.

Како што можете да видите, актерот на овој настан, кој им го одзеде здивот на оние што го гледаа, е девојче кое оди по симсот на зградата, од балконот до прозорецот!

На видеото се гледа како детето оди од прозорецот до балконот, а потоа кога треба да влезе на терасата, повторно се враќа на прозорецот.

Погледнете го видеото ОВДЕ!

Овој настан, за кој не беше кажано како завршил, бидејќи снимката била прекината во еден момент од движењето на девојчето, ја снимил шокиран станар од зградата од другата страна на улицата.

Медиумите јавуваат дека девојчето излегло од станот низ прозорецот додека нејзината мајка се туширала.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber