СТРАШНА СЦЕНА: Се запали мобилен телефон во џеб на маж, драматични сцени! (ВИДЕО)

8 јануари, 2021
870847_mus_ls

Мажот истрчал по улицата за да се спаси, додека тој трчал најбрзо што можеле нозете, го фрлил мобилниот телефон и запалката од џебот, а сите што биле присутни отишле да му помогнат.

Кога стигнаа до него, тие брзо му помогнаа, и сè се случи затоа што мобилен телефон започна да гори. Прво се фрли на колена, а потоа со целата должина се фрли по улицата.

Иако беше повеќе од преплашен, погледнете ја сцената, тоа е смешно:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber