Таа го остави, не сакаше да биде принцеза: Принцот Хари беше во тајна врска со убава добитничка на Оскар!

12 февруари, 2021
297301_profimedia0491743482_ff

Војводата од Сасекс, принцот Хари е во брак со поранешната актерка Меган Маркл од 2018 година и таа не е првата славна личност што ја освоил. Неговите врски со Ели Гулдинг и Кресида Бонас се добро познати, а странските медиуми сега пишуваат дека тој исто така бил со една суперѕвезда – двојната оскаровка Џенифер Лоренс!

Како што откри непознат извор, принцот Хари и американската актерка се запознале на добротворна вечера, на која синот на Лејди Дајана и принцот Чарлс не можел да престане да ја гледа Џенифер. Наводно, тој веќе зборувал за тоа како едвај чека сите да станат за да може да оди кај неа и да и се претстави, а потоа, велат тие, и рекол дека смета дека е најубавата жена во светот. На актерката наводно и се допаднал колку принцот бил храбар и самоуверен.

  • Тие продолжија да зборуваат до доцна во ноќта, а на разделбата Хари и рече дека би сакал да ја види повторно. Тие го закажаа состанокот три дена и веќе таа вечер страсно се бакнаа. Хари беше на седмото небо, а неговите пријатели рекоа дека никогаш не го виделе возбуден и среќен – рече изворот.

Нивната романса траеше уште еден месец, додава тој и беше полна со страст. Сепак, Џенифер не беше подготвена за врска со принцот Хари затоа што не сакаше на крајот да влезе во британското кралско семејство. Бидејќи глумата е нејзина најголема љубов, таа беше свесна дека ќе мора да се откаже од тоа доколку врската стане сериозна, за што не станува збор.

<p><br />
Megan Markl nije prva glumica na čiji je šarm pao britanski princ</p>

Инаку, пред пет години странските медиуми пишуваа дека принцот ја замолил Џенифер да излезе и таа одбила, а долго се шушкаше за природата на нивната врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris