Таа објави дека го сака, а тој дека – РАСКИНАЛЕ! Згодниот пејач се раздели од девојката по раѓањето на нивното дете

24 септември, 2021
328412_dzejsonderuloprofimedia0621396637_ff

Иако изгледаа како среќно семејство, атрактивниот пејач и неговата сакана сепак имаа проблеми кои не успеаја да ги надминат.

Поп -sвездата Џејсон Деруло (32) и инфлуенсерката Џена Фрумс (28) повеќе не се заедно, објави пејачот.

– Џена и јас одлучивме да се разделиме – напиша вчера Деруло на Твитер. – Таа е неверојатна мајка, но верувам дека разделбата во овој момент ќе ни овозможи да бидеме во најдобри можни односи меѓу себе и најдобрите родители што можеме да бидеме. Ве молиме, почитувајте ја нашата приватност.

Двојката доби син, Џејсон Кинг, пред само четири месеци, а нивните следбеници на социјалните мрежи имаа можност да го видат нивното секојдневие, кое изгледаше магично.

Džejson Derulo, Džena Frums

Пред Џејсон да објави твит за разделбата, Џена му го честиташе роденденот на Инстаграм, пишувајќи:

– Благословена сум што ќе го споделам роденденот со мојот љубовник. Ти си најзгодното, највредното, најталентираното, најлудото суштество полно со љубов.

Džejson Derulo, Džena Frums

Таа додаде дека е благодарна за нивната љубов и дека тој и нивниот син ја прават најсреќната девојка на светот, како и дека едвај чека да создадат нови спомени заедно. Подоцна, Џена го избриша овој пост, но нивните семејни фотографии се уште може да се видат на нејзиниот профил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris