Таа сакаше да изгледа како Барби, но денес е многу далеку од тоа!

11 јануари, 2021
untitled-design-2020-12-30t090155-542

Кети (29) е зависна од пластична хирургија, па затоа само четири пати ги оперираше градите, а за да личи на куклата Барби што ја идеализира, имаше и корекција на вилицата и бројни полнила. Погледнете го резултатот.

Жена која е „зависна“ од полнила за усни и операции, ја зголеми големината на градите четири пати со надеж дека ќе изгледа „совршено како куклата Барби“.

Кети (29) работи како cam девојка и модел, покажувајќи ја својата фигура и откривајќи долна облека и мали бикини на фановите преку Интернет.

Таа првпат започна да го трансформира својот изглед пред неколку години, сакајќи да изгледа повеќе „женствено“ и „како кукла“.

Еден од нејзините најголеми идоли е Алиша Амира, позната и како човечката Барби – а Кети вели дека ќе даде се од себе за да постигне изглед на жива кукла.

Досега, моделот ја зголеми големината на градите од корпа А на 80Е – како и со вбризгување на хијалуронски полнила во усните, образите, брадата и линијата на вилицата неколку пати, и имаше операција на носот. Моделот сè уште планира операции во блиска иднина.

„Го сменив изгледот за да изгледам повеќе женствено, слична на куклите и да станам совршена како куклата Барби“, открила таа.

Сакам перфекционизам. Ги зголемив градите и усните, за жал ја носев единицата и сега сум горда ‘што вградив 1050 см3 импланти во градите со корпа 80Е’, додаде таа.

Да, јас сум зависничка од перфекционизмот на женственоста. Некои работи вредат – истакнува.

Кети потрошила стотици илјади куни за да го подобри своето тело, но поминала толку многу процедури што изгубила трага за вкупната сума што ја потрошила.

Кети вели дека нејзините пријатели и семејството ја поддржуваат промената на изгледот и дека им е благодарна на своите обожаватели кои продолжуваат да ја поддржуваат.

Моделот, кој има многу успешна сметка на OnlyFans, додаде: ‘Јас сум уште многу далеку од остварувањето на целта да станам совршената Бимбо кукла. Се радувам на секој нов обожавател кој ме поддржува мене и мојот живот во мојот розов начин на живот со кукли Барби Бимбо, оние што се верни ќе бидат наградени затоа што имам многу да понудам “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber