ТЕЛО „БОМБА“, А ОНА ШТО ГО НОСЕШЕ НА НОЗЕТЕ – ЦИРКУС! Фотографиите од теретана ги насмеа сите, погледнете што носеше Ким! (ФОТО)

5 април, 2021
kim-kardasijan-yeezy3

Можеби се разведува, но не ги соблекува чевлите потпишани од раперот!

Додека целиот Свет зуи за развод, таа се забавува во теретана! Ким Кардашијан позираше на Instagram во тесен комплет за вежбање, и чевли кои го насмејаа целиот Интернет!

Ким Кардашијан прошета во гумени влечки Yeezy, потпишани од нејзиниот (наскоро бивш сопруг), Канје Вест.

Ким носеше златна верзија, за да ѝ одговара со жолтиот топ и хеланки што ги истакнуваа нејзините облини, а овие чевли ги згрозија нејзините следбеници!

Погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris