Тие сериозно ПРОФИТИРААТ од ријалити: Кристијан ШАМПИОН во заработката, а они две се веднаш зад него!

14 јануари, 2021
Kristijan-Golubovic-ataimages-scaled-e1610309740413

Пандемијата на корона вирус им предизвика бројни проблеми на сите, особено на пејачите кои главно ги изгубија редовните примања.

Со цел да обезбедат егзистенција, многу јавни личности, со неодамна профитабилни занимања, решија да влезат во ријалити, што покрај приходите, им обезбеди засолниште од потенцијална инфекција, а на некои, како на пример Кристијан Голубовиќ, им даде можност да го напуштат криминалот, тоест на поштен начин да профитира, и тој беше убедливо најплатениот ријалити играч минатата година.

Постојат големи шанси оваа година да биде исто, бидејќи поранешниот затвореник ќе биде побогат за вкупно 350.000 евра по напуштањето на „Задруга 4“, што е најголемата сума што некогаш ја има добиено некок учесник во реалното шоу.

Поранешниот осуденик склучил таков договор со продукцијата на телевизијата, која се обврзала да му даде 200.000 евра по завршувањето на реалното шоу, како и стан во „Белград на вода“, вреден 150 000 евра.


Титулата вицешампион и припаѓа на Анабела Атијас, која најде излез за своите финансиски проблеми во реалното шоу во кое, според извештаите на медиумите, приходот е 150.000 евра.

Луна Џогани еднаш призна дека ги потрошила сите пари што ги заработила во „Задруза 2“, што беше и главната причина зошто влезе во третата сезона на споменатото реално шоу во март минатата година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber