Дуа Липа поради ова ги покрена шпекуллациите за нејзината бременост!

14 јануари, 2021
1387967.jpeg

Пејачката Дуа Липа и Анвар Хадид се заедно од летото 2019. Неодамнешната објава на Инстаграм предизвика гласини дека можно е да е бремена

Дуа Липа објави фотографија придружена со емотикони од мечиња, бебиња и шишиња за бебиња, но без текст. Ова предизвика гласини дека 25-годишната пејачка е можеби бремена.

Самата пејачка не ја потврди официјално бременоста, но секако ја интересираше јавноста за оваа информација. Дуа Липа и 21-годишниот Анвар Хадид се на одмор во Мексико.

Дуа Липа на фотографијата на објавата носи отсечен зелен фустан од тартан од Dolls Kill x Yung Reaper. Пејачката го помина Божиќ со Анвар Хадид и неговото семејство во САД, а подоцна отпатуваа заедно за да ја прослават Новата година во Мексико.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber