Тошиќ го слави својот 36-ти роденден! Вработените во семејната куќа го изненадија веднаш штом се разбуди!

19 јануари, 2021
rod

Душко Тошиќ денес, 19 јануари го слави својот 36-ти роденден и штом се разбуди, го дочека првото изненадување!

Имено, славниот фудбалер бил изненаден од жените вработени во нивниот семеен дом, со торта во форма на фудбалска топка со интересни бои.

Станува збор за црвено-бела торта, која ја симболизира Црвена звезда, но тие не алудираа на тој клуб како подарок.

На тортата пишува „Тошиќ“, на кирилица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris