ТОТАЛЕН ХИТ! Купи BMW и преку регистерските таблички им порача на спонзорушите да навалат! (ФОТО)

10 февруари, 2021
bmw

Нема што да се размислува.

На социјалните мрежи, тие често знаат дека се појавуваат фотографии од необични регистарски таблички кои редовно ги смеат корисниците, а тоа беше случај и со фотографијата на BMW направена во Хрватска.

На регистрацијата од Чешка јасо пишува : „I’m single“, односно „Слободен сум“.

„Кој знае дали човекот некоја шанса, пред Денот на вљубените …“, напиша тој со објава на Фејсбук.

Не требаше многу за луѓето да започнат да се шегуваат во коментарите.

„Дојдете во Хрватска со тоа BMW, нема да можеш да се решиш од нив“, „Тешко е… нема кај нас спонзоруши“, „Тој е осуден на пропаст“, ​​„Нема шанси кај овие нашиве пречесни девојки “, беа некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris