УДРИ НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО? Излегоа информации дека принцот Хари се враќа дома, но без Меган, по големото интервју!

5 април, 2021
Britain Royal Family TV Moments

Принцот Хари се очекува да се врати во Велика Британија на 1 јули годинава, кога тој и неговиот брат Вилијам ќе ја откријат статуата на принцезата Дајана.

Инаку, да беше жива, на тој ден ќе го прославеше својот 60-ти роденден.

Сепак, според авторот и експерт за кралското семејство, Ана Пастернак, Меган Маркл наводно нема да дојде со него – и не треба, велат тие, бидејќи јавноста е разочарана по големото интервју „под диригентската палка на Опра Винфри “, затоа што војвотката од Сасекс “и тоа како удри на монархијата”.

  • За жал, јас не мислам дека Меган ќе се врати – таа започна за „Фокс њуз“: Се сомневам дека ќе сака, поточно. Мислам дека ќе го избегне тоа, барем засега“.

Патем, освен шпекулациите дека не сака и дека „нема да помине добро ако се врати“, Меган не треба да патува во тој период, бидејќи е повторно бремена и треба да се породи на лето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris