ТАМАРА И ТИЈАНА НАЈАВИЈА ЗАЕДНИЧКИ ОН-ЛАЈН КОНЦЕРТ (ФОТО)

22 февруари, 2021
tamara i tijana

Tијана Дапчевиќ и Тамара Тодевска на 23-ти февруари ќе одржат прв заеднички онлајн концерт. Дека ќе пеат заедно по долго време, тие најавија преку Инстаграм и ги повикаа своите фанови да ја симнат апликацијата YouBox преку која ќе може да го гледаат концертот.

„Конечно ја фатив сестра ми да одржиме концерт заедно. Почнуваме во 21 часот“, напиша Тијана. Слична објава имаше и Тамара, која рече дека е возбудена што ќе пее заедно со Тијана.

Преземено од muzika24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi