УШТЕ ЕДНО ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ НА НИВЕС ЦЕЛЗИЈУС ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ: Оценете сами дали позира целосно гола

3 април, 2021
167035349_870640520150303_6430419357771112117_n-e1617361975958

Писателката и пејачка направила жешко селфи додека лежи во кревет

Нивес Целзијус уште еднаш ја разгоре фантазијата на нејзините следбеници на Инстаграм.

Овој пат писателката и пејачка позираа гола во кревет со шолја кафе. Се наѕира и цветната тетоважа на задникот, а витканата коса привлече големо внимание.

  „Ве молам за кафе“, напиша Нивес покрај фотографијата и додаде хаштаг „утринско лице“. За само еден час, таа собра повеќе од 9000 лајкови.

Во коментарите се појави и нејзината пријателка Еција Ивушиќ. „Најубава“, напиша таа.

„Нивес, Нивес, зошто си Нивес?“, „ Ох, што ни правиш “, „ Ѓаволче едно “, напишаа нејзините следбеници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris