Вака изгледа 52-годишна жена: Наоми Вотс го покажа лицето без шминка, но и без филери и ботокс! (ФОТО)

4 јануари, 2021
238635_profimedia0580234485_ls

Наоми Вотс објави селфи со кое започнува нов тренд во 2021 година

“ОК 2020 година, љубезно би те замолила да си одиш сега. Стана славна и ќе те паметам. Јас сум целосно сериозна. Драго ми е што те гледам како заминуваш, но свесна сум дека ќе останеш со нас некое време. Ги ценам твоите лекции и ти благодарам за нив. Не е тоа ништо. На сите ви посакувам посреќна и поздрава 2021 година”, им рече Наоми на своите следбеници. „Мудри зборови“, „Ти си убава“, „Одлична порака и одлична фотографија“, се само дел од коментарите на нејзините обожаватели кои не престануваат да се восхитуваат на убавината на оваа 52-годишна актерка.


Наоми Вотс ја дочека Новата година во својот дом во Њу Јорк. Убавата актерка често објавува фотографии за нега на кожата, а многумина ѝ велат дека изгледа многу помладо отколку што е навистина.

Наоми беше во врска со многу познати мажи, а со Хит Леџер беше од 2002 до 2004 година. Таа е во брак со актерот Ли Шрајбер 11 години и парот има две деца, а последните три години Наоми е во врска со Били Крудуп.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris