Вељко Ражнатовиќ доживеа голема НЕПРИЈАТНОСТ: Веднаш се огласи и БЕСНО го напиша ова (ФОТО)

9 април, 2021
345793_veljko-raznatovic-emisija-exkluzivno_ls

Не му беше сеедно кога го виде ова

Вељко Ражнатовиќ, синот на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, доживеа голема непријатност и ги информираше своите следбеници за тоа на Инстаграм.

Имено, некој ја искористил фотографија од неговото куче и ја ставил на оглас за продажба.

Младиот Ражнатовиќ беше многу лут кога го препозна своето куче на таа страница и веднаш реши да реагира.

Тој сподели оглас на својата сторија на Инстаграм и напиша: „Каков слеп слепец, го ставил моето куче на оглас“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris