Викторија Бекам е кралица на стилот, но ОВА никој не го очекуваше!

26 февруари, 2021
бекам

Главната двојка Дејвид и Викторија Бекам важат за еден од најмоќните парови денес, а папараците ги фотографираа во Мајами, каде моментално се наоѓаат.

Дизајнерката и фудбалерот беа фотографирани при излегување, а инаку секогаш многу внимателната и елегантна Викторија имаше неочекувана несреќа, па сите забележаа еден детал.

<p>Ovakvi propusti se "ledenoj kraljici" Viktoriji nikada ne dešavaju!</p>

Имено, Викторија речиси покажа премногу кога излегуваше од ресторанот каде вечераа; копчето на белата кошула што ја носеше беше откопчано, и се покажа дека таа не носи ништо под неа.

<p>Ovakvi propusti se "ledenoj kraljici" Viktoriji nikada ne dešavaju!</p>

Ваков пропуст ретко се случува, а дежурните папараци не успеаја да пропуштат ништо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris