Викторија Бекам во потполно различно издание: Дали е ова летниот фустан кој ќе биде најпосакуван?

11 април, 2021
dfe9e590af21aed559878562f5c88b2676e002cf

Поранешната пејачка, и со години успешна модна дизајнерка, Викторија Бекам, е позната по својот минималистички стил. Како во изборот на облека за себе, така и во колекциите, едноставните кроеви, еднобојните дезени, елеганцијата и умереноста се одлики на нејзиниот стил.

Овој пат, Викторија нè изненади со изборот на долг фустан со леопард принт, кој е дел од нејзината колекција за оваа пролет-лето. Таа има фустан со голи рамена и црна тантела околу половината.

Неочекувано од Викторија, но веруваме дека тоа сигурно ќе им се допадне на љубителите на понагласен стил и животински принт.

Долгите фустани се најавуваат како дел од летото, а животинскиот принт секогаш останува дел од екстравагантноста, што со доза на умереност може да биде вистински хит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris