ВО АВИОН, ПРЕД БАР…Криси Тејген откри неколку секси пикантерии од нејзиниот интимен живот со Леџенд

1 април, 2021
1_5066120

Поранешната манекенка, 35-годишната Криси Тејген, отворено зборува за својот приватен живот. Минатата година таа сподели информации за тоа како го изгубила третото бебе со нејзиниот сопруг, 42-годишниот пејач Џон Леџенд, неодамна откри како повторно завршила во собата за итни случаи, а сега реши да ги сподели пикантериите од креветот со познатиот уметник.

Гостувајќи на шоуто ‘The Late Late Show’ минатиот четврток, моделот призна дека таа и Леџенд имале секс за време на Демократската национална конвенција во Америка. „Беше во бањата, да. Тоа се случи пред многу години, но тоа е вистина “, рече 35-годишната Тејген, иако не откри точно за која година се работи. Сепак, имајќи ги предвид снимките што сведочат за поврзаноста меѓу неа и Леџенд во 2008 година, се претпоставува дека тоа било токму во времето на кандидатурата на Барак Обама за претседател на Соединетите Американски Држави.

Покрај тоа, таа открила и некои други јавни места каде имале секс. ‘Мислам, можам да ги детектирам ако сакате. Рон Херман, Фред Сегал … да, точно пред барот, во авион, дури и приватен… “, рече Тејген. Водителот ја замоли да го коментира фактот дека Џeон Леџенд беше прогласен за најсекси маж на светот во магазинот „People“ во 2019 година, а потоа побара од неа да ги рангира и четворицата претходни победници. „Идрис Елба, Мајкл Б. Џордан, Блејк Шелтон, Адам Левин“, одговори Тејген смеејќи се.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris