„За да прифатам некоја улога, морам да спијам со сценаристот“

16 јануари, 2021
pxl-pa-270919-26185015_DzcchQb

Ако мојот сопруг напише нешто и сака да глумам, тогаш ќе се согласам, рече Гвинет, која е во брак со Бред Фалчук. Проектот што го прифати беше серијалот „Политичар“ на Netflix

Оскаровката Гвинет Палтроу (48) пред повеќе од четири години изјави дека повеќе не ја интересира актерскиот свет и направи пауза, но сега прифати нова улога. Во разговор со супермоделот Наоми Кембел (50), актерката ги откри условите за нејзино враќање во актерството.

„Треба да имам секс со сценаристот“, рече Палтроу. Имено, нејзиниот сопруг, сценарист и продуцент Бред Фалчук ​​(49) ја ангажираше во неговиот нов проект.

– Главно тоа е причината. Ако мојот сопруг напише нешто и сака да глумам, тогаш ќе се согласам – рекла Гвинет. Проектот што го прифати беше серијата „Политичар“ на Netflix.

Врвот на својата кариера го достигна на крајот на минатиот век кога освои Оскар за улогата во филмот „Вљубениот Шекспир“. Но, таа направи вистински успех со сопствената марка Goop. Дизајнирала бизарни производи како свеќа со мирис на вагина и вибратор обликуван според пенисот на нејзиниот партнер. Поради ваквите производи, нејзината компанија сега вреди милиони.

– Кога со 26 години ќе погодите во сидро, а во исто време сте личност која секогаш се стреми кон нешто подобро и навистина не ви се допаѓа толку многу да глумите, нормално е да започнете да размислувате за тоа што навистина сакате во животот. Не сметав дека глумата е безвредна, но почнав да се прашувам што навистина треба да бидам – ​​рече Палтроу.

Вели дека актерството со текот на времето ја губи својата привлечност бидејќи постојано сте под медиумски рефлектори.

„Не е лесно кога секоја ваша пауза ќе се појави на насловните страници и секој ден ве критикуваат за тоа што сте го кажале или носеле“, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris