За време на интимниот однос, мажите СЕКОГАШ ги забележуваат овие 3 работи на жените

19 септември, 2021
Screenshot_2

Физичкиот изглед е она што веројатно ве поврзаува на почетокот, но мажите сепак обрнуваат внимание на некои работи за време на водењето љубов, од кои речиси ниту една нема врска со изгледот.

Преземање иницијатива

Повеќето момци навистина не се возбудуваат од пасивни жени. На нив им е попривлечно кога ќе преземете иницијатива и ќе го одредите патот по кој ќе се движи вашата игра под чаршафите.

Вашите очи

Дали знаете за изрекаѕа „очите се огледало на душата“? Тоа е навистина така во овој случај. Мажите читаат во очите на жената дали ѝ е здодевен сексот, дали е возбудена и дали го гледа или мижи и замислува некој друг.

Издепилирано тело и секси долна облека

Овие две ставки се засноваат на физичкиот изглед и му откриваат на мажот дали жената планирала да води љубов таа вечер или не. И дури и ако не сте депилирани и носите обична памучна долна облека, тоа не значи дека тој ќе биде помалку возбуден и помалку подготвен за акција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris