„Бев на чекор до смртта, се правев дека сум мртва за да престанат да ме тепаат“: Болна исповед на славната глумица

7 мај, 2021
68790da1ee77cbef13373f92106b23efe4542e60

И покрај нејзиниот успех и слава, Мерил Стрип не била заштитена од разни ужасни ситуации што ги носи животот.

Таа е една од најпознатите дами во светот на филмската уметност. Нејзините успеси опаѓаат со децении, како и нејзината кариера. Прославената добитничка на Оскар откри малку познати детали од нејзиниот живот и откри дека била на работ на смртта.

  • „Ме нападнаа еднаш на улиците во Њујорк. Се правев мртва за да престанат да ме тепаат. Тоа беше како да гледам како моето тело паѓа од висина од 20 метри.“

Во друга ситуација, таа не била сама, туку со нејзината пријателка и таму се снашла малку подобро: – „Една личност блиска до мене беше нападната и тепана. Потоа полудев и почнав да го удирам напаѓачот. Шер беше со мене. Го избркавме напаѓачот, тоа беше чудо“ – откри Мерил Стрип во едно интервју.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi