Џенифер и Алекс јавно ја објавија ВИСТИНАТА за нивното раскинување – сега сè е јасно! (ФОТО)

27 март, 2021
zeze

Со денови во медиумите се појавуваа разни информации за раскинувањето на Џенифер Лопез и Алекс Родригез, а парот воопшто не се огласи за тоа.

Сепак, нивниот неодамнешен пост на Инстаграм кажува сè за раскинувањето за кое се шпекулираше толку долго.

Заедно, двајцата станаа заштитно лице на компанија за додатоци, покажувајќи дека единствената вистина е дека тие се заедно.

Сигурно е дека тие не би се согласиле на заеднички проект доколку се определеле сите да одат по својот пат.

На објавата, двајцата, секако, имаат насмевка од уво до уво, а положбата на телото покажува дека тие се уште се многу блиски.

Dženifer Lopez, Aleks Rodrigez
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris