ЛЕГЕНДАРНАТА АКТЕРКА (83) ЦЕЛОСНО ИСКРЕНА: „Ме привлекува секс само со помлади мажи, зарем е тоа страшно?“

25 март, 2021
Stills from the TV series "Grace and Frankie"

Легендарната актерка, поранешна фитнес икона и активистка вели дека во нејзините три неуспешни брака сфатила дека „не е способна за интимност“

Во новото интервју, Џејн Фонда (83) откри дека во моментов не бара сексуална врска, но ако го направи тоа, сака помлад маж.

„Не сакам да бидам во сексуална врска. Јас ја немам таа желба. Секако дека фантазирам. Сонувам да запознаам професор или научник, некој од тие индустрии што е способен да сака жена “, призна таа за „Harper’s Bazaar“.

Но, вели дека дефинитивно тоа треба да биде помлад маж.

„Зарем тоа не е ужасно? Работата е во кожата. Сакам помлад човек и имам прекумерна тежина“, додаде 83-годишната Фонда.

Џејн тврди дека во нејзините три неуспешни брака сфатила дека не е „способна за интимност“.

„Не зависи од нив, зависи од мене. Ако дечкото ми кажеше да бидам тука за него, ќе избегав преплашена. Ме привлекуваа мажи кои никогаш не би ми го направиле тоа затоа што не можеа да го сторат тоа за мене. Не го знаев тоа тогаш, но сега знам “, рече Фонда.

Таа се надева дека идните врски, со помлади мажи, ќе ја одведат на нов пат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris