Првата слика по долго време! Бијонсе се здебели за време на пандемијата, но гордо ја покажа својата линија!

10 февруари, 2021
слика

Американската музичка дива Бијонсе (39) на социјалната мрежа Инстаграм објави нова фотографија на која позира црна облека, а со својот изглед ги воодушеви сите следбеници, иако некои од нив ја коментираа нејзината тежина.

Имено, познатата пејачка позираше во црна тесна маица и шорцеви со златни ленти на кои пишува „Ајви Парк“, а тоа е името на нејзината соработка со брендот „Адидас“.

24-та победничка на Греми ја крена едната нога на новата фотографија и ги покажа своите зачудувачки облини – затегнати нозе, голем задник и гради, но фановите сега тврдат дека Бијонсе се здебелила многу во споредба со претходните години.

Носеше црни салонки и црна јакна, па уште еднаш докажа дека елегантно-спортската комбинација сепак има место во денешната мода.

Таа собра 4,3 милиони лајкови на објавата, додека 164 милиони луѓе ја следеа на споменатата платформа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi