“Засекогаш преубава и заводлива”:Селма Хајек воодушеви со изгледот!

18 јануари, 2021
selma-hajek-1-460x0

Славната актерка на 55-годишна возраст ги воодушеви своите придружници со нова фотографија во низок фустан

Мексиканско-американската актерка Селма Хајек (54) ги воодушеви своите најверни фанови со својот изглед на 55-годишна возраст, а потоа се пофали со огромен број следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Имено, познатата актерка продолжува да привлекува воздишки на мажите ширум светот, а овојпат ја истакна својата многу бујна биста во зелен фустан што блескаше.

Селма изгледа фантастично за своите години – има совршено деколте, тесен струк и младешко лице, а двојно повеќе млади жени можат да и завидат на нејзиниот убав изглед. По тој повод, таа носеше бисер ѓердан околу вратот, додека ја остави долгата виткана коса надолу по рамената. На лицето имаше светла шминка во боја на кожа, додека на ушите бисерни обетки за да го комплетира изгледот. Таа ги крена рацете и покажа колку е силна, и им се заблагодари на своите следбеници на Инстаграм за силната поддршка.

– 17 милиони следбеници – напиша Селма во описот на фотографијата, покрај која додаде хаштагови „љубов“, „благодарна“, „17“ и „зелена“.

„Најдоброто деколте на сцената“, „Селма, старееш како добро вино“, „Може ли да слави нешто секој ден, ако бира вакви фустани?“, „Лудо е како изгледаш“, „Изгледаш толку младо“, „Засекогаш убава“ и заводлива “, „О Боже, не ми се верува какво деколте имаш “, беа само некои од коментарите под објавата што може да ги видите во галеријата во текстот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber