Злобните јазици предвидуваа брз крај на врската со нејзиниот 31 година постар сопруг, но тој успешно ѝ парира, фотографиите кажуваат сè! (ФОТО)

22 февруари, 2021
Screenshot_1

Винсент Касел на плажа во Рио де Жанеиро уживал во сурфање на хидро глисери додека неговата сопруга Тина Кунакеј со пријателката се сончале и шетале.

Винсент Касел (54)  многу успешнк држи чекор со неговата сопруга Тина Кунаки, која е 31 година помлада од него, а нивната разлика во возраста ја открива само неговото лице на кое стареењето не е забавено.

Актерот и модел живеат во Рио де Жанеиро и често минуваат време на плажа. Винсент беше виден како ужива во сурфање со хидро глисери и носи костим за капење, се издвојува неговото извајано торзо, а лицето е делумно скриено под капата.

Додека Касел активно го поминувал времето, неговата сопруга Тина и една пријателка се сончале на плажа и шетале по плиткото. Притоа, таа ја покажа својата совршена линија во зелено бикини чии долен дел беше танга.

Инаку, двојката е во брак од 2018 година и ја имаат едногодишната ќерка Амазон. Винсент ја потврди врската со Тина во 2016 година, а покрај злобните јазици кои предвидуваа дека нивната љубов нема да трае долго, Касел и Кунаки изгледаат повеќе заљубени на фотографиите на Instagram од кога било.

Винсент најде утеха во Тина по брачен бродолом со една од најубавите жени во Светот, италијанската актерка Моника Белучи, со која за време на бракот ги доби двете ќерки Дева и Леони. Двојката се запозна на снимањето на филмот „Apartment“ уште во 1996 година, а се венчаа три години подоцна. Сепак, во август 2013 година, тие го потврдија разводот, но никогаш не зборуваа за причините.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris