ДАЛИ ВИ СЕ ЕЛЕКТРИЗИРА КОСАТА? Сѐ што ви треба е ОВА НЕШТО кое сигурно го имате во домот и со два потези ЈА ВРАЌАТЕ ВО НОРМАЛА! (ВИДЕО)

3 март, 20220
Screenshot_12

Она што го има секое домаќинство го решава проблемот со наелектризираната коса.

 

Доколку имате проблем со наелектризира коса, сигурни сме дека овој едноставен трик ќе ви помогне.

 

Косата се електризира поради разни работи, несоодветни четки, облека што ја допира или едноставно е таква природна. Меѓутоа, со едно нешто што го имате дома, овој проблем се решава за момент.

 

Се што ви треба е алуминиумска фолија.

 

Да, добро прочитавте. Земете парче алуминиумска фолија и поминете со него преку косата – веднаш ќе се врати во нормала.

 

Како изгледа тоа можете да видите ТУКА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma