За тонирани мускули на рацете и силен грб: 28 минути на идеални вежби за дома

3 април, 20220
Fitnes

Доколку сте решени да ги затегнете мускулите на рацете и да го зајакнете грбот, имаме предлог за вас.

Овој збир на вежби во траење од 28 минути ќе ви помогнат да ја постигнете целта.

А потоа се зависи од вашата упорност.

Доколку не го прескокнете тренингот, наскоро ќе ги видите првите резултати.

Започнете со размрдување на мускулите!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi