НАЈГОЛЕМИТЕ СТРАВОВИ НА ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Некои се плашат од пари, други од осаменост, а трети од губење контрола

28 ноември, 20220
Screenshot_5

Секој од нас има скриен страв кој веројатно никогаш нема да признае дека го има. Тука не зборуваме за страв од пајаци или височина, туку за страв поврзан со подлабоки емоции. Не постои хороскопски знак кој не се плаши од нешто, а доколку не сте сигурни за вашиот страв, продолжете со читање.

 

 

 

Овен

Се плашите да ги изгубите најблиските пријатели.

Бик

Се плашите да се вратите чекор назад и да ви пропадне целиот труд што сте го вложиле.

 

Близнаци

Се плашите да ја изгубите желбата за успех.

Рак

Се плашите да го изгубите оптимизмот и да станете скептик.

 

Лав

Се плашите да завршите на лошо место.

 

Девица

Се плашите да се изгубите себеси во љубовната врска.

 

Вага

Се плашите да ја изгубите сродната душа, вашата вистинска љубов, вашиот најдобар пријател.

 

Скорпија

Се плашите да ги изгубите најдрагите спомени од луѓето кои не се повеќе со вас.

 

Стрелец

Се плашите да ја изгубите контролата врз вашиот живот.

 

Јарец

Се плашите да не ги оттргнете сите од вас со вашето однесување.

 

Водолија

Се плашите да ја изгубите имагинацијата како што стареете и созревате.

 

Риби

Се плашите да го изгубите трпението и да престанете да сонувате.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş