ОДЛИЧЕН ТРИК! Засекогаш ќе се ослободите од непријатниот мирис во бањата со помош на 2 намирници

17 февруари, 20220
Screenshot_8

Повремено применувајте го овој рецепт

 

 

Доколку имате проблем со непријатните мириси во бањата, на TikTok најдовме рецепт како брзо да го решите овој проблем. Повремено применувајте го овој рецепт.

 

 

Истурете една шолја сода бикарбона во решетката на подот во бањата, потоа чаша чист исцеден сок од лимон и на крајот, еден бокал зовриена вода.

 

Погледнете ги деталните упатства во видеото:

 

@tiktokusa_najbolja

Za neprijatne mirise iz cevj

♬ original sound – Tiktokusa_najbolja

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi