Пот, темпо и согорување калории: 40 минути кардио пилатес за цело тело (ВИДЕО)

9 февруари, 20220
Fitnes-6

Одличен начин да ги затегнете сите ваши мускули

Доколку барате малку поинаков сет на вежби, имаме предлог за вас.

Зошто да не пробате програма од 40 минути која комбинира кардио и пилатес вежби.

Не само што ќе ги активирате сите мускули, туку лесно ќе ги согорите и вишокот калории.

Нема повеќе изговори, почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi